W minionym tygodniu, w naszej szkole, uczniowie klas 1-8 uczestniczyli w prelekcjach prowadzonych przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Prelekcja w klasach 1-3 dotyczyła przede wszystkich bezpieczeństwa na drodze oraz podczas wypoczynku.
Uczniowie klas 4-8 wysłuchali ważnych informacji na temat:
- odpowiedzialności karnej nieletnich,
- różnych form przemocy rówieśniczej i konsekwencji ich stosowania,
- cyberprzemocy oraz rozsądnego publikowania danych i wizerunku w sieci,
- zasad bezpiecznego wypoczynku,
- nowych przepisów odnośnie ruchu drogowego.
Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przeprowadzenie prelekcji!

