Prelekcja

W minionym tygodniu, w naszej szkole, uczniowie klas 1-8 uczestniczyli w prelekcjach prowadzonych przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Prelekcja w klasach 1-3 dotyczyła przede wszystkich bezpieczeństwa na drodze oraz podczas wypoczynku.

Uczniowie klas 4-8 wysłuchali ważnych informacji na temat:

- odpowiedzialności karnej nieletnich,

- różnych form przemocy rówieśniczej i konsekwencji ich stosowania,

- cyberprzemocy oraz rozsądnego publikowania danych i wizerunku w sieci,

- zasad bezpiecznego wypoczynku,

- nowych przepisów odnośnie ruchu drogowego.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przeprowadzenie prelekcji!

Tagi

GALERIA