(w kategorii powyżej 200 uczniów) w konkursie ekologicznym „Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii”, którego organizatorem był ZUK w Oświęcimiu.
Wspólnymi siłami osiągnęliśmy imponujący wynik – zebraliśmy aż 703 kg baterii, co przekłada się na 2,51 kg na każdego ucznia! To nasz wspaniały, wspólny wkład w ochronę planety. Warto podkreślić rozmach inicjatywy: od początku jej trwania zebrano łącznie już ponad 95 ton zużytych baterii.
Szczególne gratulacje i słowa uznania kierujemy do uczniów, którzy wykazali się największym zaangażowaniem:
🥇 Karol Mikołajek (kl. 6b) – 142 kg
🥈 Leon Prygiel (kl. 7b) – 111,5 kg
🥉 Antoni Płonka (kl. 3a) – 55,5 kg
Gorąco gratulujemy również pozostałym uczniom z najlepszej dziesiątki: Wojciechowi Godkowi, Szymonowi Płonce, Wojciechowi Chowańcowi, Zofii Krawczyk, Emilii Krawczyk, Emilii Majcherek, Aleksandrowi Jońcowi, Mateuszowi Bębnowi oraz Oliwierowi Jędrzejczykowi.
Szkolnymi koordynatorami akcji byli pani Małgorzata Chwierut i pan Łukasz Goc.
Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za tę wspaniałą, proekologiczną postawę!